آشنایی با شرکت توسعه داده های ارتباطی پرشیاسیستم

امروزه شبکه های کامپیوتری در سازمان ها و نهادهای بزرگ و کوچک به قدری توسعه یافته اند و به حدی با فعالیت های روزمره حجم عظیمی از کاربران عجین شده اند که دیگر تصور سازمانی بدون شبکه، تصوری محال است. از همین رو شبکه ها و سرویس ها و خدماتی که از طریق آن ها به کاربران ارائه می شود به موضوع مهمی بدل شده است: یعنی سازمان های جدید در پی بنا نهادن شبکه هایی با کارایی مناسب و بستر قوی هستند و سازمان های قدیمی تر به دنبال ارتقاء یا بهینه سازی شبکه موجود خود بیش از بیست سال قبل، مدیران پرشیاسیستم با درک اهمیت این موضوع، گام در راهی نهادند که از بطن آن شرکت توسعه داده های ارتباطی پرشیاسیستم (D.D.C Persia) زاده شد.

این شرکت که فعالیت رسمی خود را در نمایشگاه جیتکس ۲۰۰۵ اعلام نمود، در نخستین گام با انعقاد قرارداد انحصاری با شرکت Level one ارائه این محصولات را در کشور آغاز نمود. پرشیاسیستم در ادامه با همکاری برندهای معتبر جهانی سبد محصولات و خدمات خود را کامل کرد.

همکاران استراتژیک در حوزه شبکه

* شرکت آلمانی Level one در حوزه تجهیزات اکتیو شبکه و نظارت تصویری از سال ۱۳۸۴

* شرکت آلمانی Equip در حوزه تجهیزات پسیو شبکه از سال ۱۳۸۲

* شرکت تایوانی Infilink در حوزه تجهیزات پسیو و اتاق سرور از سال ۱۳۹۵

* شرکت آمریکایی Fluke (Netscout) در زمینه تجهیزات حرفه ای تست و آنالیز شبکه از سال ۱۳۹۵

• تولید رک های Equip آلمان در تهران از سال ۱۳۹۲

شرکت پرشیاسیستم با دارا بودن مهندسین مجرب و متخصص در بخش مکانیک و همچنین فضای مناسب با استانداردهای بین المللی جهت تولید و مونتاژ رک، انجام مراحل تست و همچنین تست برند Equip در ایران با هماهنگی شرکت آلمانی اقدام به تولید رک های سرور و رک های ایستاده با مشخصات فنی و منحصر به فرد خود در گروه های Indoor و Outdoor نموده است.

حوزه نظارت تصویری

* پرشیاسیستم از ابتدای همکاری با شرکت Level one ، نسبت به ارائه راهکارهای نظارت تصویری آن نیز اقدام نمود. هم اکنون این شرکت، علاوه بر همکاری با Level one ، با شرکت های زیر نیز در این حوزه همکاری می نماید:

* شرکت چینی Hikvision در زمینه محصولات امنیتی و نظارت تصویری از سال ۱۳۹۱

* شرکت تایوانی NUUO در زمینه نرم افزارهای کنترل و پایش امنیت فیزیکی از سال ۱۳۹۰

* شرکت اروپایی Metavision در زمینه دوربین های نظارتی از سال ۱۳۹۴ پرشیاسیستم همچنین واردات محصولات سیسکو و سرورهای اچ پی را نیز در دستور کار خود دارد.

• تولید تجهیزات شبکه

شرکت پرشیاسیستم فعالیت خود را تنها به ارائه راهکارهای معتبر جهانی محدود نکرده و در جهت توسعه صنعت کشور، در بخش تولید تجهیزات شبکه نیز فعالیت خود را آغاز نموده است. در همین راستا تولید تجهیزاتی مانند POE Switch و چند مدل Converter تاکنون انجام گرفته است.

خدمات فنی پرشیاسیستم

* طراحی و تولید بردهای الکترونیک و سوئیچ های شبکه

* طراحی و تولید انواع رک های دیواری و سرور و متعلقات مربوطه

* مشاوره، طراحی و پیاده سازی شبکه های LAN و کابل کشی ساخته یافته

* مشاوره، طراحی و پیاده سازی اتاق های سرور و دیتاسنترو ارائه تجهیزات ویژه آن نظیر IP Power Switch و KVM

* طراحی پیاده سازی شبکه های WLAN (بی سیم) در محیط Indoor و Out door

* مشاوره، طراحی و پیاده سازی شبکه های انتقال صدا روی شبکه دیتا (VOIP)

* مشاوره، طراحی و پیاده سازی راه حل های کنترل و نظارت تصویری با استفاده از دوربین های تحت شبکه وAHD (PC Base, Software, Stand Alone)

* ارائه تجهیزات جانبی نظیر Media Converter ، Printer Server، POE LAN و ADSL

* مدیریت کارایی، مدیریت امنیت و مدیریت برنامه ریزی

* ارائه راه حل ها و طراحی (ویژه نهادهای دولتی) جهت سیستم نظارت تصویری حرفه ای ، پلاک خوان، موبایل ( Thermal ,DVR, Portable DVR و …)

در واقع همکاری گسترده و نزدیک شرکت پرشیاسیستم با تولید کنندگان اصلی در آسیا و خاورمیانه از یک سو، سرمایه گذاری در بخش تولید تجهیزات شبکه در ایران و ارائه خدمات فنی از سوی دیگر، در کنار تنوع محصولات، خدمات گسترده پس از فروش و قیمت مناسب این شرکت را به مرکز قوی و قابل اتکا در زمینه خدمات شبکه تبدل نموده است. گفتی است برای نخستین بار در کشور نیز شرکت پرشیاسیستم با ارائه گارانتی های سه ساله، پنج ساله و ده ساله در زمینه تجهیزات شبکه، استانداردهای ارائه خدمات پس از فروش را متحول نمود.

پرشیاسیستم نماینده برندهای مطرح جهانی

پرشیاسیستم نماینده برندهای مطرح جهانی

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها