مشاوره دوربین مداربسته هایک ویژن

سیستم های امنیتی و در صدر آنها ، سیستم دوربین مداربسته سهم زیادی در ارتقای میزان ایمنی یک جامعه ایفا می کنند از این رو اقبال افراد نسبت به استفاده از این تجهیزات در جامعه روز به روز درحال افزایش است . با توجه به اینکه برندهای متعددی در بازار مداربسته وجود دارند و به همان میزان شرکت های مختلفی هم به عنوان نماینده فروش و یا نصب و راه اندازی تجهیزات نظارت تصویری در کشور در حال فعالیت هستند ، مشتریان برای انتخاب و خرید دوربین امنیتی مناسب اغلب با یک سردرگمی روبرو هستند .

وجود برندهای رنگارنگ ، شرکت های فروشنده مختلف و عواملی شبیه به این می تواند انتخاب دوربین مناسب را با مشکل روبرو کند. اهمیت انتخاب و استفاده از خدمات مشاوره یک شرکت معتبر در اینجا می تواند مشکل را بطور ریشه ای حل کند . استفاده از یک مشاور کاربلد و با تجربه می تواند به مشتریان کمک کند تا با توجه به نیاز خود به دوربین مداربسته و مهمتر از آن میزان بودجه ای که برای خرید و نصب دوربین در نظر گرفته اند ، بهترین انتخاب را داشته باشند . اما مشاور در چه حوزه هایی می تواند کمک کند .

مشاوره دوربین مداربسته هایک ویژن
  • انتخاب دوربین هایک ویژن

با توجه به اینکه برندهای بسیار زیادی در بازار ایران وجود دارند ، یک مشاور مجرب می تواند یک یا چند برند مناسب را با توجه به حوزه ی کاری شما پیشنهاد بدهد .

  • انتخاب شرکت فروشنده دوربین مداربسته

خرید دوربین از نماینده اصلی می تواند علاوه بر تضمین قیمت ، خدمات پس از فروش و گارانتی مناسبی را برای مشتریان به ارمغان بیاورد . یک مشاور کاربلد می تواند نماینده و فروشنده اصلی را به شما معرفی کند .

  • انتخاب تیم نصب و راه اندازی دوربین مداربسته

پس از انتخاب دوربین و خرید از شرکت معتبر ، انتخاب یک تیم نصب حرفه ای نصب دوربین مهمترین کاری است که مشاور پروژه می تواند برای شما انجام دهد. پروژه های بسیاری وجود دارد که مشتریان با وجود خرید بهترین دوربین مداربسته و صرفا به دلیل عدم توانمندی تکنسین نصب دوربین با مشکلات جدی روبرو شده اند .

  • نظارت بر عملیات نصب و راه اندازی

نظارت بر اجرای عملیات نصب و راه اندازی دوربین مداربسته توسط ناظر کاربلد باعث اجرای استاندارد روند نصب و راه اندازی دوربین مداربسته می شود مشتریان در پایان با یک پروژه CCTV بدون نقص روبرو می شوند . نحوه نصب دوربین ، کابل کشی استاندارد ، داکت کشی ، لوله کشی ، سوراخکاری ، حفاری و بسیاری موارد دیگر تحت نظارت ناظر و مشاور پروژه در بالاترین سطح ممکن انجام می شود و مشتریان در پایان بهترین نتیجه را مشاهده خواهند کرد .

مشاوره دوربین مداربسته هایک ویژن

پرشیاسیستم مجری پروژه های هوشمند نظارت تصویری و امنیتی

♦ برای بازدید از رزومه ی تیم اجرایی این لینک را کلیک نمایید

♦ این تیم دارای رضایت نامه از ارگان های دولتی بزرگ برای اجرای پروژه ها می باشد

♦ نمونه پروژه های این تیم در این لینک می باشد

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها