رونمایی هایک ویژن از سیستم اسکن زیر وسیله نقلیه سبک و سنگین (UVSS)

فهرست مطالب

به منظور دستیابی به سطح امنیتی بالاتر برای مشتریان، شرکت هایک ویژن راهکار پیشرفته ای را پیشنهاد داده است، این سامانه با استفاده از توانمندیهای صنعت نظارت تصویری زیر خودروهای نقلیه سبک و سنگین را اسکن کرده و هر گونه تغییر و یا تهدیدی را آشکار سازی می نماید. این سامانه به UVSS، مخفف Under Vehicle Surveillance Systems می باشد. این سامانه دارای دو نوع ثابت و قابل حمل توسط شرکت هایک ویژن تولید و روانه بازار شده است.

از لحاظ فنی سامانه UVSS بصورت کاملا خاصی طراحی شده است تا بتواند به سرعت و به طور موثر فضای زیر وسایل نقلیه سبک و سنگین در حال حرکت را اسکن کرده و با آشکار نمودن هر گونه تغییر غیر محسوسی در زیر این وسایل کمک شایانی به پرسنل حفاظتی و امنیتی بکند.

سرعت ارائه این خدمت توسط شرکت هایک ویژن به گونه ای است که کمترین میزان ترافیک ناشی از کنترل این وسایط را ایجاد می کند. در واقع با بکارگیری سیستم اسکن هوشمند زیر وسیله نقلیه علاوه بر کنترل خودروها به لحاظ امنیتی کمترین میزان ترافیک ناشی از بازرسی آنها وجود خواهد داشت.

همانگونه که گفته شد با توجه به نیاز مشتریان، شرکت هایک ویژن اقدام به ارائه دو نمونه سیستم های اسکن هوشمند ثابت و قابل حرکت نموده است. قابلیت اسکن سریع و موثر جزو توانایی های هر دو نوع ثابت و قابل حرکت می باشد.

 

پیشگیری از وقوع جرم:

نصب آسان سیستم UVSS در محل مورد نظر توانایی تصویر برداری اتوماتیک از زیر وسایل نقلیه با کیفیت بالا در روز و شب را دارد. این تصویر برداری ها کمک شایانی به کنترل حفاظتی مکان های عمومی مانند زندان ها را دارد، ایستگاههای بازرسی، ورودی و خروجی گمرک و برخی دیگر از نقاط حساس جزو ماموریت های ویژه این سیستم می باشد.

بکارگیری این سامانه در فرودگاههای شلوغ، سالن های پرحجم، رویداد ها و جشن های بزرگ، مکان های عمومی باعث شناسایی و خنثی کردن بسیاری از اقدامات مجرمانه و خرابکارانه می شود. این تهدید ها می تواند از طریق پنهان کردن بمب ها و سلاح های مختلف و یا کالاهای قاچاق در خودروهای ورودی به محل های بالا رخ بدهد. وظیفه شناسایی و اعلان خطر کردن در مورد این تهدید ها با سامانه UVSS شرکت هایک ویژن به آسانی در دسترس مشتریان قرار گرفته است.

تکنولوژی UVSS توانایی اسکن وسایل نقلیه با سرعت و دقت بالا را جهت آشکار سازی تهدیدات پنهان از قبیل قاچاق کالا، قاچاق افراد را دارد.

مدل ثابت این اسکن هوشمند شرکت هایک ویژن توانایی یکپارچه شدن با سیستم های امنیتی موجود جهت نمایش خودکار اسکن زیر خودرو و ذخیره تصاویر با کیفیت بالا را دارا هستند. این مدل با استفاده از بسترهای امنیتی موجود در محل هایی که نیاز به سامانه اسکن هوشمند به صورت دائمی وجود دارد نصب و بکار گرفته می شود.

مدل قابل حرکت این اسکن هوشمند جهت نصب، راه اندازی و بکار گیری در محل هایی که نیاز به آن بصورت دائمی نیست استفاده می شود. دارا بودن صفحه نمایش مخصوص جهت نمایش تصاویر این اسکنر روی آن و همچنین فضای کافی جهت ضبط این تصاویر روی حافظه این دستگاه را دارد.

قابلیت اتصال به دوربین های پلاک خوان جهت استفاده از تصاویر این دوربین ها، اتصال به گیت های کنترل تردد خودرویی و… در مدل قابل حمل این اسکن هوشمند هایک ویژن در دسترس می باشد. این توانمندیها از سامانه UVSS یک انتخاب خوب جهت برقرار کردن امنیت در اماکن عمومی، ورودی هتل ها و دیگر برنامه ها و محل هایی که بطور موقت در برخی از ایام سال وجود دارند می سازد.

تشخیص سلاح و بمب توسط اسکن هوشمند زیر وسایل نقلیه هایک ویژن:

مدل ها ثابت و قابل حرکت سامانه UVSS توانایی آشکار سازی بمب و سلاح های مختلف در زیر خودروهای ثابت و در حال حرکتی که از روی این سنسور عبور می کنند را دارا هستند. بدین وسیله می توانیم بسیاری از تهدیدات مربوط به سلاح های بیو شیمیایی، کالاهای خطرناک و غیر مجاز، کنترل ورود و خروج به محل های حفاظت شده با درجه ی حفاظتی مختلف و… را با این اسکن هوشمند مشخص و نسبت به رفع آنها اقدام کنیم.

جهت استفاده از توانمندیهای این اسکن هوشمند می توانیم ماژول های مختلف را روی آن راه اندازی کنیم. اتصال به راه بند جهت مدیریت کنترل تردد خودرویی، ماژول چراغ راهنمایی و سایر تجهیزات اتاق کنترل و بسیاری از این موارد از جمله ماژول های مورد استفاده روی این اسکن هوشمند می باشد.

به لحاظ درجه حفاظت در برابر اثرات آب و هوایی و ضربه خواری این تجهیزات از بالاتری استانداردهای حفاظتی برخوردار هستند که توانایی کار کردن در محیط های سخت آب و هوایی و نوری را دارا هستند. و در این محل ها می توانند با کیفیت بسیار خوبی از زیر خودروهای ثابت و یا در حال حرکت اسکن و تصویر برداری کنند. همچنین توانایی جستجو بر اساس معیارهای مختلف از جمله شماره پلاک خودرو، رنگ خودرو، نوع خوردو، زمان و … قابل انجام می باشد.

با توجه به توانایی های این اسکن هوشمند و کمک شایانی که به ارائه طرح امنیتی سطح بالا به مسئولین این امر می کند می توانیم از سامانه اسکن هوشمند تصاویر زیر وسایل نقلیه ثابت و متحرک در ورودی های فرودگاهی، بنادر، سفارتخانه ها و ساختمان های دولتی، ایستگاههای پلیس، انبارهای پتروشیمی و همچنین کلیه سایت های امنیتی که دارای سطح حفاظتی بالا هستند، استفاده شده و از گزارشات این سیستم استفاده کنیم.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط:

همیشه اولین نفر باشید! برای اطلاع از آخرین تخفیف‌ها و جدیدترین کالاها در خبرنامه ثبت‌نام کنید.

[mc4wp_form id="68"]
فروشگاه
علاقه مندی
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من